Razstave slik ljubiteljske slikarke Irene Osolnik v Kamniku

Objavljeno .

 V kamniškem Domu upokojencev je bila 4.6.2012 otvoritev razstave slik ljubiteljske slikarke Irene Osolnik iz Domžal, ki je že vrsto let vključena v likovni krožek v Univerzi za tretje življenjsko obdobje Lipa Domžale, kjer z veseljem ustvarja pod mentorskim vodstvom diplomirane slikarke Marije Mojce Vilar. S svojimi slikami se je predstavila na številnih samostojnih razstavah, prav tako pa tudi na skupinskih. Slednja bo postavljena v prostorih NLB d.d., Poslovalnice Domžale 2, na Ljubljanski c.82 v Domžalah. Otvoritev bo v četrtek 7.6.2012 ob 18. uri.

Gospa Irena Osolnik, ki je sledila svojim željam po likovnem izražanju, ko se je upokojila, nam s svojimi slikami pričara skrite lepote narave, ki jo ljubi od mladih dni in v sožitju z njo tudi živi.

Ob otvoritvi je bil krajši kulturni program, ki so pripravile sošolke gospe Irene Osolnik in z recitacijami popestrile ter s pesmijo skupaj z oskrbovanci osvežile dan.

Zapisala: Binca Lomšek