Irena Osolnik razstavljala v hotelu Krona v Domžalah

Objavljeno .

Dolgoletna članica prve skupine likovnega krožka Lipe Domžale Irena Osolnik je ponovno postavila na ogled svoja platna. Tokrat razstavlja v Hotelu Krona v Domžalah.
Že vrsto let je vključena v likovni krožek Lipe in pod mentorstvom dipl.slikarke Marije Mojce Vilar slika  predvsem motive iz narave.  Globoka doživetja narave so dediščina njenega otroštva, ki je bilo prežeto s toplino in oporo ljubečih staršev in številnih bratov in sester. Mimogrede. Njena sestra Angelca Dovžan trenutno razstavlja svoja slikarska dela v Menačenkovi domačiji. Irena je svoja dela  predstavila že na številnih samostojnih razstavah, prav tako je sodelovala tudi na skupinskih. Tokrat  njena dela pričarajo lepote vode in njenih  čudovitih skritih kotičkov ter  cvetje. S svojo tenkočutnostjo opazuje naravo in jo na sebi lasten način prestavi na platna.

Tekst in fotografije: Binca LOMŠEK