Obisk Doma počitka Mengeš

Objavljeno .

Dom Menges 2016V četrtek, 17. marca 2016, je društvo LIPA Domžale že tradicionalno v tem prazničnem mesecu: DAN ŽENA, MATERINSKI DAN..., namenilo svoj obisk varovancem Doma počitka Mengeš. V ta namen je bil pripravljen bogat kulturni program, katerega je uvodoma predstavila v svojem pozdravnem nagovoru predsednica društva, Metka Zupanek. V programu so sodelovali: vokalna skupina LIPA, pod vodstvom prof. Marinke Aparnik, skupina kitaristk STRUNICE in skupina citrark SINIČKE, ki jih vodi prof. Damjana Praprotnik ter recitatorke Janka Jerman, M.Dodič in Mira Smrkolj. Prispevek Mici Jenc je prebrala Metka Zupanek.

Nabito polna dvorana varovancev Doma je bila navdušena, saj jim je glasba popestrila dan in jih tudi spodbudila, da so pri marsikateri ljudski pesmi sodelovali in z veseljem peli. V pogovoru z nekaj znanimi Mengšani, sem bila deležna zahvale in veselja ob naših obiskih in vabilom naj še pridemo.

Nekaj utrinkov v foto galeriji:

Tekst in foto: Mirjana Kavčič

Iste fotografije so na ogled tudi na povezavi TUKAJ