Odprtje razstave slikarskih del in keramičnih izdelkov

Objavljeno .

keramika 05 2015V četrtek, 21. maja,  je bilo v Galeriji Domžale odprtje razstave slikarskih del in keramičnih izdelkov članic našega društva. Na ogled so slikarska dela in keramični izdelki, ki so nastali v letošnjem šolskem letu. Po uvodnem nagovoru predsednice društva Metke Zupanek, ki je prireditev tudi povezovala, je sledil krajši kulturni program - zapel je Fantovski kvartet, zaigrale in zapele pa so tudi citrarke društva. Uspešne razstavljalke in njihova odlična dela sta pohvalili obe mentorici: Lučka Šičarov, ki vodi keramični krožek, in Mojca Vilar, ki vodi likovni krožek.

Razstava bo na ogled do 28. maja.

Obširnejši prispevek o odprtju razstave je objavljen na spletišču domzalec.si, iz YouTuba pa povzemamo videoposnetek prireditve (avtor Miro Pivar):


webstat admin