Spoznajmo se, praznujmo skupaj

Objavljeno .

cesmn 100415Češminov park je v petek, 10.4.2015, pomladansko  zaživel. Nad 250 nastopajočih in obiskovalcev, vseh generacij, se je pridružilo prireditvi, ki je med mnogimi v tem mesecu, vse pa namenjene občinskemu prazniku, in ta je za občino Domžale, 19. april.
Prireditve so namenjene vsem občankam in občanom, so vsebinsko  zanimive in teritorialno razpršene po celotni Občini. Tu se predstavljajo s svojimi dejavnostmi vrtci, šole, društva, zveze, zavodi, Krajevne skupnosti, gostinci, obrtniki različnih področij, vsi, ki čutijo pripadnost kraju kjer živijo.
Društvo Lipa se je na tej prireditvi predstavilo s klekljanimi idrijskimi čipkami in s punčkami iz cunj, ki so ustavile marsikateri korak udeležencev prireditve, med njimi je bilo tudi nekaj posvojiteljev.
Ob koncu prireditve je župan Toni Dragar razrezal veliko praznično torto in jo razdelil med nastopajoče in obiskovalce.
 
Nekaj utrinkov v foto galeriji:Če vaš računalnik nima nameščenega vtičnika za flash, za ogled fotografij kliknite TUKAJ

Več s prireditve si lahko ogledate tudi na portalu Domzalec.si

Besedilo in foto:
Mirjana Kavčič
 
 
 

webstat admin