Lipine Špelce v CZM Domžale

Objavljeno .

puncke dec2014Po letu dni premora (2012), smo letos ponovno gostovali na Prednovoletnem dogajanju v CENTRU ZA MLADE DOMŽALE.

V četrtek, 4. decembra in v petek, 5. decembra,  smo Lipovke pripravile razstavo UNICEF-ovih punčk iz cunj in se tako priključile dobrodelnemu bolšjaku v prostorih domžalskega DOM-a.

Deževno vreme je vplivalo na število obiskov, a so se  med obiskovalci vseeno našli posvojitelji in si izbrali Punčko, ki jih je nagovorila. Tako je kar nekaj naših lepotic in lepotec zamenjalo naslov prebivališča. Veseli smo vsakega prispevka, ki omogoči cepljenje in pomoč za preživetje otrokom v nerazvitem svetu. Ena od posvojiteljic punčke je povedala, da bo to darilo njenemu možu, druga pa, da jo bo nesla svoji 92 letni mami v  Dom starejših občanov, da ji bo delala družbo...

Lipine prostovoljke smo bile vesele obiska  izvršnega direktorja UNICEF-a Slovenija, Tomaža Bergoča in Vodje projekta Punčka iz cunj, Nine Kušar,  ki je s seboj pripeljala tudi svoja dva nadebudna sinova.

Tomaž Bergoč se je gostiteljem CZM Domžale in njihovi direktorici, ge. Tinkari Koleša zahvalil za sodelovanje.

Punčke lahko posvojite vsak petek od 9. do 11. ure v prostorih Društva LIPA Domžale. VABLJENI!

Nekaj utrinkov v foto galeriji:

Tekst in fotografije: M. Kavčič