Razstavo naših keramičark je obiskal tudi kamniški župan

Objavljeno .

Razstavo keramičnih skulptur slušateljic naše Univerze za tretje življensko obdobje, LIPA Domžale, ki gostuje na vrtu pri Barbari Gortnar na Perovem v Kamniku, si je danes v družbi z gostiteljico Barbaro ogledal tudi kamniški župan Marjan Šarec.
"Župan vsekakor ni skrival navdušenja nad njenim idiličnim vrtom, ki ga krasijo navdiha vredni izdelki keramičnih skulptur. Hkrati pa si je ogledal tudi razstavo maske, prvo mednarodno razstavo, ki je gostovala na Hrvaškem", je zapisal kamniški občinski portal http://www.kamnik.si.
Več o razstavi si oglejte v novici, objavljeni na našem spletnem portalu 2. junija, v živo pa si jo lahko ogledate do 7. junija, popoldan od 17h do 19h.

keramika2014 zupan sarec
Kamniški župan Marjan Šarec in gostiteljica razstave Barbara Gortnar pred razstavljenimi palčki

Foto: Občina Kamnik