Irena Osolnik razstavlja v Domžalah

Objavljeno .

irenaosolnik 2014V lokalu CAFE CENTRAL je izobesila svoje slike naša sošolka iz slikarskega krožka LIPA Domžale, Irena OSOLNIK, ljubiteljska slikarka, ki pridobiva slikarske izkušnje pod mentorskim vodstvom dipl. sl. Mojce Vilar.

Svoj slikarski talent prenaša v slikanju motivov vode, skalnih skulptur narave, spogledovanja s podeželjem, saj jo zelo inpresionirajo stare hiše, mlini in kozolci. Rada slika tihožitja, ki zahtevajo natančne študije, privlačijo pa jo tudi barviti cvetlični motivi. S svojimi slikami se je predstavila na prenekaterih samostojnih razstavah, še večkrat pa je sodelovala na skupinskih. Udeležuje se likovno izobraževalnih delavnic, sodeluje na slikarskih extemporih in srečanjih. Irena Osolnik nam s svojimi slikami pričara dojemanje lepote, skrite med navidez najbolj vsakdanjimi pogledi, ki jih je mogoče v svetu odkriti v sožitju z naravo.

Tekst: Mira JARC, fotografije Joži Anžin


webstat admin