Prof. Vera LEBAN SAMBOLEC nagrajenka Občine Domžale

Objavljeno .

Ob letošnjem prazniku Občine Domžale je Nagrado Občine Domžale dobila profesorica Vera Leban Sambolec, ki že dolgo deluje v našem društvu.

V obrazložitvi priznanja je zapisano "Prof. Vera Leban Sambolec v Društvu Lipa – Univerza za tretje življenjsko obdobje Domžale je prizadevna profesorica že od vsega začetka, saj italijanščino in francoščino poučuje že petnajst let. Učenje jezikov združuje s spoznavanjem kulture in umetnosti teh dveh jezikovnih področij. Vsako leto pripravi tudi ogled naravnih, kulturnih in zgodovinskih lepot v dežele jezikov, ki se jih učijo. S svojim strokovnim znanjem ter izrednimi oblikami in metodami dela učenja jezikov vedno znova privablja nove in nove učence."

Na fotografiji: še pomnite, kako je bilo prva leta učenja italijanščine pri prof. Veri Leban Sambolec?

ital1


webstat admin