Joži Anžin razstavlja v hotelu Krona v Domžalah

Objavljeno .

anzin 2014Uspešna članica prve skupine likovnega krožka Lipe Domžale Joži Anžin ponovno razstavlja, tokrat v hotelu Krona v DomžalahPod mentorstvom dipl. slikarke Marije Mojce Vilar slika predvsem pokrajino, kozolce, svojo okolico, najljubši pa so ji konji.

Svojo umetniško žilico in ustvarjalnost je pokazala že v mladosti, saj se je že zgodaj vključila v LD Petra Lobode Domžale, pod vodstvom akad. slikarja Danijela Fuggerja. Malo je prekinila, saj si je ustvarila družino, toda želja po likovnem ustvarjanju je še naprej tlela. Ko se je upokojila se je vključila v naše društvo Lipa, kjer je spoznala tudi čudovite ljudi, sorodne duše, ki jo bogatijo in ki so pravi prijatelji. To niso dela akademsko izobražene slikarke, ampak ljubiteljice slikarstva, ki v teh čudovitih trenutkih likovnega sveta išče svoj in naš skupen svet. Številne skupinske in prav tako tudi odmevne samostojne razstave prikazujejo Jožico kot nadarjeno slikarko, ki s svojimi slikami niza bisere na ogrlico življenja in želimo ji, naj stopa po sledeh mavrice in mavrične barve naj z vsem svojim žarom preliva na slikarska platna.

Razstava bo na ogled približno dva meseca.

Tekst: Mira JARC, fotografije: Joži Anžin


webstat admin