Lipa Domžale se je predstavila v Medgeneracijskem centru Bistrica

Objavljeno .

mgc2015Torkovo popoldne, 17. novembra, je bilo v MGC Bistrica drugačno kot po navadi.

Za uvod je predsednica Lipe Metka Zupanek predstavila Lipo. Za primerno okolje so poskrbele likovnice iz Lipe s svojo mentorico Mojco Viler, ki so stene obogatile s svojimi slikami. Kulturni program so začele lipine citrarke »Notice« pod vodstvom profesorja Napreta, svoje pesmi in kratke zgodbe so predstavile članice literarnega krožka Zlatka, Marija, Mira, Mija in Janka. Dobro razpoloženje so popestrile članice plesne skupine«Češminke« , ki jih vodi Boža Bauer, ob spremljavi Mile Živulovič na harmoniki in Janeza Vrenjaka na kitari. S svojimi ljudskimi plesi in petjem so razgrele prisotne prebivalce centra.

Tekst Zlatka Levstek,
foto Marjan Levstek.