Razstava ročnih del ob zaključku šolskega leta 2014 - 2015

Razstava ročnih del v Lipi 2015V soboto, 30.5.2015, so pridne roke likovnikov in keramikov, vezilj in klekljaric ter izdelovalk punčk iz cunj, članov društva LIPA Domžale, pripravile pregledno razstavo svojih izdelkov  v društvenih prostorih. Razstava je bila na ogled do vključno 2.6.2015.

Prireditev je sovpadala s slavnostno akademijo ob podelitvi priznanj udeležencem bralne značke, v sodelovanju s Knjižnico Domžale.

Možnost ogleda pa je bila prava popestritev druženju ob zaključku šolskega leta 2014 - 2015  in mnogim navdih, da se naslednje šolsko leto pridružijo kateri od videnih dejavnosti.

Veseli smo bili mnogih pohval obiskovalcev, še posebno zahvali podžupanje Renate Kosec za prejeto darilo, Punčko iz cunj, ki ji jo je v imenu vseh izročila naša predsednica Metka Zupanek.

Tekst in fotoalbum: Mira Kavčič

Fotografije si lahko ogledate tudi TUKAJ