Na obisku v Domu starejših občanov Kamnik

Objavljeno .

Zadnji v vrsti spomladanskih obiskov domov starejših je bil letos namenjen varovancem Doma starejših občanov v Mekinjah v Kamniku.

V četrtek, 24. aprila so tudi kamniški starejši eno uro uživali v petju, recitacijah in humorističnem skeču - prireditvi, ki jo vsako leto pripravi naše društvo. Navzoče v napolnjeni dvorani je najprej pozdravila predsednica društva Metka Zupanek, najavila program, zatem pa je že zapel pevski zbor, ki ga že dolga leta vodi Marinka Aparnik, na harmoniki pa pevce spremlja Milka Živulovič. Recitatorke Zlatka Levstek, Janka Jerman in Metka Zupanek so predstavile nekaj svojih literarnih utrinkov, nato pa je navzoče nasmejala humoristična skupina Cvetke Marjetke s skečem Frizerski salon pri Zefi. Pevski zbor je zapel še nekaj narodnih, zaključil pa s skupnim petjem Mi se imamo radi.