Lipovke obiskale Dom počitka Trzin

Objavljeno .

V četrtek, 14. marca 2013, nič kaj prijazen dopoldan, smo imeli dogovorjen obisk v DOMU POČITKA TRZIN.

Stanovalci Doma so nas pričakali v večnamenski dvoranici, kjer so že opravili jutranjo telovadbo. da bi prisluhnili našemu programu:
- pevski zbor  z zborovodkinjo Marino Aparnik, je pripravil venček znanih ljudskih pesmi, ki so navdušile navzoče in so korajžno peli z nami,
- recitatorke Janka Jerman, Zlatka Levstek in predsednica Lipe, Metka Zupanek so kolobarile s prijetnimi, času primernimi pesmimi: o mamicah, ptičkih, pomladnih cvetlicah, o letnem času, ki odhaja in novem pomladnem, ki se z vsakim dnem bolj približuje,
- gledališka skupina Cvetke Marjetke, z voditeljico Marjeto Friedl, je pripravila skeč "Frizerski salon pri Zefi", prisotni so se tako vživeli v vsebino skeča, da so se do solz nasmejali.

Kljub nebogljenosti nekaterih navzočih stanovalcev doma, je bilo čutiti, da smo jim s svojim programom vidno polepšali in osvetlili sicer vremensko turobno  dopoldne, kar ploskali so in ploskali, tako da jih je voditeljica opomnila na čas kosila.

Kako malo je potrebno, da osrečimo sočloveka in tudi sebe. Še bomo prišli!

Besedilo in fotografije: Mirjana Kavčič