Ko strune zazvenijo ... - 2. srečanje upokojenskih citrarskih skupin Slovenije

Objavljeno .

V soboto, 7. oktobra 2023, ob 17. uri, lepo vabljeni v Kulturni dom Franca Bernika Domžale na 2. srečanje upokojenskih citrarskih skupin Slovenije.

ko strune zazvenijo 2

Lani je Društvo Lipa, Univerza za tretje življenjsko obdobje Domžale, ob 25-letnici delovanja organiziralo 1. srečanje upokojenskih citrarskih skupin. Vabilu se je takrat odzvalo sedem skupin iz Slovenije, ki so obiskovalcem koncerta pripravili prisrčen koncert, saj so milozvočni zvoki citer vsem pobožali dušo in srce.

Organizatorji pravijo, da bo tako tudi letos, zato lepo vabljeni, da se udeležite 2. srečanja upokojenskih citrarskih skupin, ki bo v Kulturnem domu Franca Bernika Domžale potekalo v soboto, 7. oktobra 2023, ob 17. uri.

Koncert s podporo Občine Domžale organizira Društvo Lipa, Univerza za tretje življenjsko obdobje.