Društvo Lipa vam sporoča in vas vabi

Objavljeno .

marjan ravnikar društvo lipa

Predlagani programi za naslednje študijsko leto:

  • učenje harmonike,
  • učenje flavte,
  • slikanje s točkami,
  • kaligrafija,
  • srečanja upokojenih pedagoških delavcev,
  • pevski zbor,
  • zgodovina,
  • računalništvo in
  • občasne ustvarjalne delavnice (slikanje na svilo, polstenje itd.).

Veseli smo, da lahko rečemo, da za večino novih študijskih krožkov mentorje že imamo, za vsakega od njih že tudi interes, dokončna odločitev za oblikovanje posameznih študijskih krožkov pa bo sprejeta jeseni – glede na vpis posameznih študentov in študentk.

Posebno vabilo pa velja za vse, ki si želijo in upamo, da bodo, jeseni prvič prestopili prag naše Univerze za tretje življenjsko obdobje, zato vas že sedaj vabimo, da pridete na DNEVE ODPRTIH VRAT, ki bodo od 18. do 19. 9. 2023, v naših prostorih na Ljubljanski 58, v Domžalah in da se nam pridružite, saj veste:

UČENJE IMA SVOJ ZAČETEK, NIKOLI PA SVOJEGA KONCA

Dobrodošli!

Univerza za tretje življenjsko obdobje

Društvo Lipa Domžale