Iščemo predavatelja za poučevanje zgodovine

Objavljeno .

poucevanje upokojencev 780x405Društvo Lipa, Univerza za tretje življenjsko obdobje Domžale išče predavatelja/ico za poučevanje zgodovine.

Predavatelja/ico za poučevanje zgodovine iščejo za naslednje študijsko leto 2023/2024, natančneje v obdobju od oktobra 2023 do maja 2024.

Raznovrstna predavanja so namenjena slušateljem v tretjem življenjskem obdobju, ki si želijo pobliže spoznati z različnimi dejavnostmi. V ponudbi študijskega opusana predavanja, kjer lahko starostniki v jeseni življenja pridobijo določena znanja ali jih na novo obudijo.

Društvo Lipa, Univerza za tretje življenjsko obdobje Domžale zainteresirani kandidati vabi, da se prijavijo po e-mailu na naslov društva: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. ali pokličejo na tel. št: 031 379 276.

Marjan Ravnikar, predsednik Društva Lipa - Univerza za tretje življenjsko obdobje Domžale