Začasna prekinitev aktivnosti

OKROŽNICA št. 8
OBVESTILO O ZAČASNI PREKINITVI AKTIVNOSTI V DRUŠTVU LIPA – UNIVERZI ZA TRETJE ŽIVLJENJSKO OBDOBJE DOMŽALE

Po sklepu upravnega odbora z dne 16.10.2020 od ponedeljka 19. oktobra do petka 30. oktobra 2020, bomo v društvu Lipa - Univerzi za tretje življenjsko obdobje začasno prekinili z izobraževalnimi, kulturnimi in športnimi aktivnostmi študijskih skupin.

Kot sem vam že napisal smo na NIJZ poslali VLOGO ZA PRIDOBITEV MNENJA O NAČRTOVANEM ZBIRANJU. Odgovor pričakujemo v naslednjih dneh katerega bomo tudi upoštevali.

Nekatere skupine so se odločile za delo preko spletne aplikacije ZOOM, itd. (ŠPA, NEM). Mentorje in animatorje prosim, da vodijo evidenco in mi jo po končanem delu posredujete.

V tajništvu društva bomo na voljo v času uradnih ur. Vas pa prosim, če boste imeli kakršnokoli vprašanje, da pokličete na telefonsko številko društva ali na mojo mobi št. 031 379 276 in da ne prihajate v prostore društva.

O vseh nadaljnjih spremembah vas bomo sproti obveščali.

Vsem želim dobro zdravje in počutje ter vas lepo pozdravljam.

Domžale, 16.10.2020

Predsednik Društva Lipa - Univerza za tretje življenjsko obdobje Domžale