Iščemo predavatelja za poučevanje študijskega krožka Etnologija

Objavljeno .

senior chat2 780x405V Društvu Lipa, Univerzi za tretje življenjsko obdobje Domžale, se že aktivno pripravljamo za prihajajoče novo študijsko leto in iščejo predavatelja za poučevanje študijskega krožka Etnologija.

Tudi letos si v Društvu Lipa želimo s številnimi aktivnostmi, programi, krožki in mentorji, slušateljem pomagati do novih spoznanj in prijetnih druženj. S svojim delovanjem že mnogo let združujemo generacijo v tretjem življenjskem obdobju iz Domžal in okoliških občin.

Zainteresirane kandidate, ki bi svoje znanje in izkušnje z veseljem prenesli na starejše in jim tako pomagali do novih spoznanj o različnih načinih vsakdanjega življenja, tako v sedanjosti kot v preteklosti, ter jim omogočili odkrivanje tradicij in praks, posebnosti kulturo etničnih skupin in še mnogo drugega, lepo vabimo, da se prijavijo na e-mail naslov društva Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Marjan Ravnikar, predsednik Društva Lipa, Univerza za tretje življenjsko obdobje Domžale

Foto: canva