Prednovoletni obisk Ljubljane

Foto: Visit LjubljanaSpoštovane članice in člani društva Lipa, pred iztekom leta vas vabimo na organiziran obisk praznično okrašene Ljubljane, ki bo v petek, 10. decembra 2021.

Dobimo se ob 14.45 pred glavnim vhodom v obnovljeno stavbo Cukrarne, kjer si bomo pod vodstvom ogledali razstavo Čudovitost spomina. Po ogledu, ki bo trajal približno eno uro, bomo imeli nekaj časa, da se spočijemo in poklepetamo v kavarni galerije Cukrarna.

Nato se bomo peš (cca. 20 minut peš) odpravili do Tromostovja, kjer nas bo ob 17.15 uri čakala ladjica. Z ladjico si bomo pod vodstvom naše članice Barbare Škarja ogledali praznično okrašene mostove in prestolnico, ter se ogreli s kuhanim vinom ali čajem.

Prevoz do Ljubljane je prepuščen vsakemu posebej, zveze z vlakom in avtobusom so dobre in od Železniške oziroma Avtobusne postaje je cca 20 minut peš do Cukrarne.

Cena ob 30 udeležencih je 15,00 EUR

CENA VKLJUČUJE VSTOPNINO IN VODENJE V CUKRARNI IN VODENO VOŽNJO Z LADJICO!

Rezervacija prijave samo osebno, v času uradnih ur v pisarni Društva Lipa do 6. decembra 2021. Prijava bo potrjena ob plačilu cene izleta.

Program izleta pripravili: Lea Rigler in Barbara Škarja

Predsednik Društva Lipa- Univerza za tretje življenjsko obdobje Domžale