Učenje ima svoj začetek in nikoli konca - Dan odprtih vrat Društva Lipa Domžale

Objavljeno .

DSC0470594673Društvo Lipa, Univerza za tretje življenjsko obdobje Domžale v svojih vrstah z različnimi aktivnostmi združujejo generacijo v tretjem življenjskem obdobju. Pri nas lahko pridobivate ali obnavljate znanje tujih jezikov, se udeležujete kulturnih dogajanj in delavnic, v športno rekreativnih skupinah poskrbite za svoje fizične sposobnosti, v zanimivih strokovno vodenih izletih pa si ogledate kulturne, naravne in zgodovinske zanimivosti doma in v tujini. Prizadevamo si, da oblike študija vsako leto obogatimo in pri tem upoštevamo interese slušateljev. 

Društvo Lipa-Univerza za tretje življenjsko obdobje Domžale v času med 20. in 21. septembrom 2021, od 9.00 do 12.00 ure organizira DAN ODPRTIH VRAT s podrobnejšim prikazom programov in izdelkov posameznih študijskih krožkov.

VABLJENI TAKO UPOKOJENCI, TISTI KI SE PRIPRAVLJATE NA UPOKOJITEV IN OSTALI ZAINTERESIRANI, OZIROMA VSI, KI STE ŽELJNI PRIDOBIVANJA DODATNIH ZNANJ IN DRUŽENJA V PRIJETNI DRUŽBI!

UČENJE IMA SVOJ ZAČETEK IN NIKOLI KONCA

PRI VHODU BOMO PREVERJALI PCT POGOJ

Marjan Ravnikar, Predsednik Društva Lipa - Univerza za tretje življenjsko obdobje Domžale