Kaj počne Lipov cvet

Objavljeno .

Že nekaj časa se pohodniki, ki se dobivamo ob ponedeljkih, nismo oglasili. Uživamo v naravi in v druženju ter osvajamo nižje pa tudi malo višje vrhove. Štiri, morda pet, le redko več ur se potepamo, nabiramo kondicijo, praznujemo rojstne dneve, globoko dihamo in se imamo radi. Zaenkrat se dobivamo še ob sedmih pred bivšo tovarno Univerzale. Razdelimo se po avtomobilih in se odpeljemo do izhodišča naše ture. Potem pa pot pod noge.

Pa še nekaj slik za skomine.

lipovcvet 2016 1

V dežju na Primoža…

lipovcvet 2016 2

V megli pa na Golico…..
lipovcvet 2016 3

Za rojstne dneve tudi zapojemo:
Smo prijetna klapica, radi te imamo,
naj piha sreče sapica še dolgo ti čez ramo.
Naj sonce sije ti na pot, naj zvezdice žarijo,
naj sreča spremlja te povsod, prijatli ti želimo.

lipovcvet 2016 4

lipovcvet 2016 5

Tudi sneg nas ne ustavi.

Pa lep pozdrav
Pohodniki Lipovega cveta