Vabimo na prodajno razstavo "Punčk iz cunj" od 2. do 4. decembra

Objavljeno .

Spoštovani,
pred nami so dnevi veselega pričakovanja. Medtem ko našim otrokom božič in novo leto predstavljata čas, ki se ga veselijo vse leto, je na svetu še vedno preveč otrok, ki se morajo dan za dnem boriti za preživetje, ker jih ogrožajo vojne grozote, bolezni in zlorabe.

Pomagajte tudi tem otrokom pričarati nekaj veselega vzdušja. Z našo pomočjo je lahko njihova prihodnost veliko lepša od njihove preteklosti.

Hvala, ker je vaše srce dovolj veliko za vse otroke sveta.

- Unicefove prostovoljke pri Lipi Domžale vabimo na prodajno razstavo *Punčk iz cunj*,  ki bo v Centru za mlade v Domžalah v dneh od 2.12. do 4.12.2015 od 9.00 do 18.00 ure.

- Prisrčno vas vabimo tudi v sredo, 9.12.2015, ob 18. uri na odprtje velike Unicefove razstave *Punčk iz cunj*, opravljenih v meščanska oblačila prejšnjega stoletja, ki bo v Zgornjem lapidariju na Ljubljanskem gradu. Večer bosta popestrila Lado Leskovar in Nuša Derenda.

Razstava bo odprta do srede, 6. januarja 2016

puncke 2015 11

Pripravila: Mirjana Kavčič