Akcija zbiranja oblačil

Akcija zbiranja oblačil v društvu LipaEna od pomembnih dejavnosti Društva Lipa Domžale - Univerze za tretje življenjsko obdobje je tudi humanitarna.

V sklopu le-te smo letos 8. in 9. novembra organizirali zbiranje dobro ohranjenih in uporabnih zimskih oblačil. Odziv članic in članov univerze na akcijo je bil dober in nas je presenetil. Oblačila so bila čista, malo rabljena in kvalitetna. Namenili jih bomo Območni enoti Rdečega križa Domžale.

Vsi, ki so darovali oblačila, so nam predlagali, naj akcijo ponovimo tudi v decembru ali v spomladanskih in jesenskih mesecih prihodnjega leta.

Zahvaljujemo se vsem, ki so darovali oblačila in firmi Tina Transport iz Ihana, ki nam je zagotovila brezplačen prevoz do sedeža Območne enote Rdečega križa v Domžalah.

Marija Gornik Kugler
Foto: Marija Gornik Kugler