Članice Društva Lipa Domžale tudi v MGC BISTRICA prinesle veselo razpoloženje

Objavljeno .

2018 01 23 mgc bistricaKoncert, ki so ga v MGC BISTRICA priredile kitaristke skupine STRUNICE ter citrarke SINIČKE, pod skrbnim vodstvom mentorice Damjane Praprotnik, je potekal v torek, 23. januarja 2018. V prijetnem glasbenem vzdušju je bilo čutiti s strani poslušalcev zadovoljstvo in da se takšnih dogodkov veselijo in jih še pričakujejo. Kleklarice tudi članici društva LIPA so postavile začasno razstavo čipka na kamnu v enem od prihodnjih srečanj pa bodo kleklarice pripravile tudi praktični prikaz klekljanja. Marjan Ravnikar, predsednik Društva Lipa Domžale, Univerze za tretje življenjsko obdobje, je pozdravil obiskovalce koncerta in se je zahvalil za močne aplavze, ki so bili namenjeni nastopajočim. Za zaključek so nastopajoči in stanovalci doma skupno zapeli še pesem Mi se imamo radi.

Ob zaključku smo si bili vsi prisotni enotnega mnenja, da takšni nastopi, kot je bil danes nastop kitaristk in citrark Društva Lipa Domžale - Univerze za tretje življenjsko obdobje v MGC BISTRICA, prinesejo kar nekaj veselja med njihove stanovalce, ki so večnamensko dvorano doma napolnili do zadnjega kotička.

Takšna druženja imajo predvsem humanitarni namen, saj stanovalcem v domovih za ostarele popestrijo njihov vsakdanjik.


webstat admin