Novice o dejavnostih in dogodkih v Društva Lipa Domžale iz let 2010, 2009, 2008 in zadnjih dveh mesecev 2007 so na starih spletnih straneh društva. Kliknite:

Novice 2010        Novice 2009       Novice 2007/2008

Opozorilo: ker so naši foto albumi shranjeni na googlovih strežnikih, na prekinitev teh povezav nimamo vpliva. Vendar si celotno zbirko fotografij lahko ogledate na  https://picasaweb.google.com/117343776576337274419

orn 2   Zaključno srečanje Unicefovih prostovoljk 2010 - 2011

Objavljeno .

V ponedeljek, 23.maja 2011, ob 19. uri je bila v organizaciji UNICEFA - Slovenija otvoritev že sedme prodajne razstave Punčk iz cunj,  ki je potekala v Desnem atriju Mestne hiše v Ljubljani.
Razstavljenih je bilo preko 300 punčk, izdelanih v vrtcih, šolah, v Domovih  za ostarele in posameznih društvih iz različnih krajev Slovenije. Med izdelovalkami smo tudi Unicefove prostovoljke v LIPI, Domžale.
Atrij Mestne hiše je bil zaseden do zadnjega kotička, v največje veselje so nam bili nastopajoči otroci iz Vrtca Vrhnika.
Prijetno vzdušje prireditve je s svojim nastopom popestrila tudi Alenka Gotar.
Pozdravni nagovor sta imeli ga.Žarka Briški Slana, podpredsednica IO Društva UNICEF Slovenija in ga.Alenka Jež Heinc, izvršna direktorica Društva UNICEF Slovenija, ki je podelila tudi tri priznanja. Med prejemniki smo tudi Lipovke.
Razstavo je, v imenu Ljubljanskega župana, odprl g.Mitja Meršol.
Ljubljana je na ta dan bila v znamenju PROSTOVOLJSTVA že od zgodnjih jutranjih ur, s prireditvami na Prešernovem trgu,  stojnicami na Čopovi  in Stritarjevi ulici, na katerih so se s svojimi dejavnostmi predstavljali prostovoljci različnih društev, med njimi tudi Jesenski cvet Domžale.

Fotografije: Metka Paternoster