Hitovo sejmarjenje 2014

Objavljeno .

HITovo2014Že tradicionalno,  je v Domžalah zadnji vikend v septembru  organizirano HIT-ovo sejmarjenje, tako tudi letos, 27. in 28.9.2014.
Moto sejmarjenja je predstaviti izdelke obrti, kmetovanja, vrtnarjenja, dejavnosti različnih društev, ki delujejo v Občini Domžale in tudi v okoliških krajih. V vseh teh letih delovanja, se je tudi iz krajev širše Slovenije priključilo mnogo razstavljavcev iz različnih panog in s tem popestrilo ponudbo na sejmu.
Med zvestimi udeleženci sejma, smo tudi Lipovci, kjer na stojnici predstavljamo program delovanja društva, še posebno pa se predstavimo z izdelki naših klekljaric in s Punčkami iz cunj , ki so delo naših članic, Unicefovih prostovoljk.
Letos, v času priprav na lokalne volitve, so vzdušje popestrili s svojo kampanjo tudi kandidati za župana in občinske svetnike v Domžalah.
Več o vzdušju na sejmu si oglejte v foto galeriji:
Pripravila:Mirjana Kavčič

webstat admin