16. Hitovo sejmarjenje

Objavljeno .

Po lanskem premoru smo se Lipovke, na prijazno povabilo Občine Domžale, letos udeležile 16. Hitovega sejmarjenja, ki je bilo 14. in 15. septembra 2013.
Predstavile smo izdelke iz idrijske čipke, delo klekljaric in domžalske Špelce, ki so jih izdelale prostovoljke Unicefovega programa "punčka iz cunj" ter Lipin program dejavnosti za študijsko leto 2013-14. Na naši stojnici smo predstavili tudi najnovejšo knjigo Matjaža Brojana, čudovito ilustrirano monografijo o nekdanjih Domžalah in ljudeh, ki jo je poimenoval: Počivajoči DOMŽALSKI SPOMINI
V soboto, 14. septembra 2013, je bilo tudi slavnostno odprtje prenovljene Kolodvorske ceste, ki je tradicionalno sejmski prostor.
Nekaj sejemskih utrinkov v foto galeriji:
Besedilo: M.Kavčič
Foto: M.Paternoster, M.Kavčič