Likovna razstava Poljub čopiča

Objavljeno .

Zavzete članice in člani dveh skupin likovnega krožka pri Lipi so v prostorih Likovne galerije Domžale v četrtek 16.maja ob 18. uri postavili na ogled svoja platna in akvarele pod naslovom »Poljub čopiča«.

Pripravile so krajši kulturni program in ob spremljavi Mire Jarc s kitaro tudi zapele.

Mentorica dipl.slikarka M.Mojca Vilar je zbranim predstavila vsakega člana oziroma članico skupine posebej in poudarila njegovo oziroma njeno specialnost. Iz leta v leto so njihova dela zrelejša, bogatejša z izkušnjami, bolj drzna, barvitejša in pestrejša.

Nagovor predsednice Lipe Metke Zupanek je bil zelo pohvalen, saj so prav vsi člani in članice izjemno ustvarjalni in zagnani in pri tem poudarila, da bosta na ogled sočasno kar dve razstavi, poleg domžalske v Likovni galeriji, bodo slike na ogled tudi na Blejski Dobravi.

Razstava bo odprta do petka 24.5.13 vsak dan od 10.00 do 12.00 ure in od 15.00 do 19.00 ure, v soboto od 10.00 do 12.00 ure, nedelja zaprto. Vabljeni!

Fotografije in tekst: Binca Lomšek