Lipa v Domu starejših občanov v Trzinu

Objavljeno .

V četrtek, 15. marca, smo Lipovci nadaljevali s svojimi obiski in kulturnim programom v domovih počitka, tokrat v Domu starejših občanov v Trzinu. To je eden novejših domov v naši okolici z zelo svetlimi prostori in všečnimi toplimi barvami opleska in opreme. Spada pod Dom počitka Mengeš, njegova kapaciteta je 57 ležišč in je v celoti zasedena.

S to pridobitvijo je Trzin dobil središče druženja in aktivnosti za starejše, v njem uspešno deluje CAT - center aktivnosti Trzin.

Čeprav ni bilo sončno jutro, smo nastopajoči: dramska skupina, recitatorki in pevski zbor s svojim programom pričarali sončni žarek, ki so ga bili oskrbovanci Doma zelo veseli in nas nagradili s svojim sodelovanjem pri petju in aplavzom.

"Dosežemo lahko prav vse, kar si želimo,
če se le dovolj dolgo ukvarjamo s tem"
(Helen Keller)

Prispevala: Mirjana Kavčič