Prešernov dan v Kranju

RecordFieldThumbnail

V petek, 18.2. 2022 ob 8.30. uri na železniški postaji v Domžalah

Vabimo vas, da se nam pridružite na ekskurziji, ko bomo obiskali Kranj. Glede na bližajoči se praznik kulture, nas bo zanimal predvsem kot mesto, v katerem je zadnja leta živel in deloval France Prešern, ne bomo pa izpustili nekaj drugih znamenitosti mesta, ki je v zadnjih nekaj letih doživelo temeljito prenovo in je močno popestrilo svojo turistično in kulturno ponudbo.

V Kranj se bomo pripeljali z vlakom iz Domžal in se popoldne z njim tudi vrnili.

Cena ob 20 udeležencih je 20,00 EUR za člane Društva Lipa za nečlane Društva Lipa 25,00 EUR.

CENA VKLJUČUJE VSE OGLEDE PO PROGRAMU IN MALICA V GOSTILNI MAYR!

VOŽNJA Z VLAKOM: s kartico IJPP, potrebno bo doplačilo za vlak EC na poti do Kranja;

Rezervacija prijave samo osebno, v času uradnih ur v pisarni Društva Lipa do 11.02.2022. Prijava bo potrjena ob plačilu cene izleta. Vljudno vabljeni !

Program izleta pripravila: Lea Rigler

Predsednik Društva Lipa - Univerza za tretje življenjsko obdobje Domžale Marjan Ravnikar

Program ekskurzije:

prešernov dan v kranju napovednik