Pričetek aktivnosti

Objavljeno .

Spoštovani člani društva Lipa - Univerze za tretje življenjsko obdobje Domžale.
Minilo je dva meseca, ko je bil sprejet zakon o interventnih ukrepih za zajezitev epidemije COVID-19. Naši člani smo resno pristopili k upoštevanju ukrepov, ki so bili posledica zakona. Z doslednim upoštevanjem ukrepov smo ustrezno zajezili tudi širitev virusa COVID-19 in z veseljem prejeli novico, da je zopet možnost zbiranja do 50 ljudi na javnih mestih z upoštevanjem navodil NIJZ.

Naši pohodniki, kolesarji in zeliščarji so po objavi možnosti zbiranja do 50 ljudi, ki je pričela veljati nemudoma organizirali in pričeli s svojimi aktivnostmi. Pohodniki po okoliških hribih, kolesarji po občini in zeliščarji s predavanji na prostem ob nabiranju zelišč.

Vabljeni da se nam pridružite!

Predsednik Društva Lipa - Univerza za tretje
življenjsko obdobje Domžale
Marjan Ravnikar