Spoznajmo se, praznujmo skupaj - dober dan življenje

Objavljeno .

Spoznajmo se, praznujmo skupaj

Občina Domžale praznuje svoj 67. rojstni dan

V sredo, 17.4.2019, je bila v Češminovem parku prireditev "Spoznajmo se, praznujmo skupaj". Začetna ideja, da se ob prazniku naše Občine organizira medgeneracijsko srečanje in druženje, v tem lepem okolju sredi mesta, se je obrestovala - postala je tradicija. Zbralo se je rekordno število, 55 društev, organizacij, šol, vrtcev, gostincev, ki so prikazali pestrost svojih dejavnosti. Med njimi smo vedno tudi Lipovci.
Razveseljivo je tudi to, da je vsako leto večje zanimanje in obisk občank in občanov Domžal vseh starosti. Letos je svoj prispevek dodalo tudi vreme, bil je prekrasen, sončen pomladni dan. Vsa letošnja vodila praznovanja: "Lepa beseda, lepo mesto najde", "Dober dan življenje" in "Spoznajmo se, praznujmo skupaj", so se osmislila. Zbrane sta pozdravila župan Toni Dragar in podžupanja mag. Renata Kosec. Praznovanje je bilo okronano s slastno torto.

Avtor: Mirjana Kavčič

Foto: Metka Paternoster

Nekaj utrinkov v foto galeriji: