Članice Društva Lipa Domžale v Domu upokojencev Trzin prinesle veselo razpoloženje

Objavljeno .

Članice Društva Lipa Domžale v Domu upokojencev Trzin prinesle veselo razpoloženje

Koncert, ki so ga v Domu upokojencev Trzin priredile kitaristke skupine Zlati zven in Terese, pod skrbnim vodstvom mentorice prof. Damjana Praprotnik, je potekal v torek, 12. novembra 2019. Članice Literarnega krožka društva LIPA – Univerze za tretje življenjsko obdobje Domžale, ki jih vodi Zlatka Levstek so s prijetnimi recitacijami Milojke Lunar in Alenke Mihorič popestrile koncert.

Marsikateri varovanec je z njimi tudi zapel ali pa tepetal z nogo v ritmu pesmi. Močen aplavz, kot tudi povabilo k ponovnemu srečanju sta pokazala, da so bili z nastopom zadovoljni.

Ob zaključku smo si bili vsi prisotni enotnega mnenja, da takšni nastopi kot je bil danes nastop Literarnega krožka, kitaristk in citrark Društva Lipa Domžale - Univerze za tretje življenjsko obdobje v Domu upokojencev Trzin prinese kar nekaj veselja med njihove stanovalce, ki so večnamensko dvorano doma napolnili do zadnjega kotička.

Takšna druženja imajo predvsem humanitarni namen, saj stanovalcem v domovih za ostarele popestrijo njihov vsakdanjik.

Besedilo in fotografije, Miklavčič Mimi